Knihy

Všetko

Alfík, opustený psík

Alfík, opustený psík

Webb Holly - VERBARIUM s. r. o. (2015)

Evka dostane psíka a máz neho veľkú radosť. Alfík svoju novúmajiteľku zbožňuje. Rád sa mazná, spív jej izbe a po príchode Evky zo školy vrtí chvostom ostošesť. Keď sa však narodí Samko, Evkin novýbraček, o Alfíka sa… (viac)

Malá bosorka

Malá bosorka

Otfried Preussler - VERBARIUM s. r. o. (2015)

"Malá bosorka má síce 127 a pol roka, ale v porovnaní s ostatnými čarodejnicami to veru nie je nijaký vek. Čarovanie jej ešte veľmi nejde, preto ju staršie bosorky odmietnu zobrať na svoj polnočný tanec. Malá bosorka sa… (viac)

Štyri sestry

Štyri sestry

Colleen McCulloughová - Slovenský spisovateľ a.s. (2015)

Posledný román autorky bestselleru Vtáky v tŕní. Pútavá romantická sága, odohrávajúca sa v Austrálii v 20. rokoch minulého storočia, zachytáva osudy dvoch párov dvojčiat. Edda a Grace, Tufts a Kitty – to sú štyri sestry… (viac)

S Anetou a Janicou- Čo na srdci, to na jazyku

Vraví sa, že jedlo je liek, ale i to, že jedlo spája. Nás dve teda určite spojilo. Dokonca aj vyliečilo. Z vlastnej skúsenosti môžeme prezradiť, že bez dobrého a kvalitného jedla deň nie je ani náhodou kompletný. Preto… (viac)

Pušky a samopaly

Pušky a samopaly

A. B. Žuk - NAŠE VOJSKO, s.r.o. (2015)

Kniha Pušky a samopaly je rozdělena do tří částí. V první jsou popsány a vyobrazeny opakovačky a samočinné pušky „první generace“, používající puškové náboje a sestrojené ještě koncem 19. století. Druhá část knihy je… (viac)

Poslední republika 3. díl - Porážka

Porážka, závěrečný díl trilogie Poslední republika Viktora Suvorova, slavného „skandalisty“ druhé světové války, podává čtenáři vysvětlení, proč Sovětský svaz tuto válku nevyhrál, nýbrž naopak prohrál. Kriticky hodnotí… (viac)

Kokain

Kokain

Stefan Liebert, Kajo Fritz - NAŠE VOJSKO, s.r.o. (2015)

Stefan Liebert léta prodával koks ve velkém stylu: lékařům, manažerům, politikům, číšníkům, řemeslníkům i ženám v domácnosti. Unikal policii, protože si vybudoval perfektně pracující síť dodavatelů a pěšáků. Poté se… (viac)

Kniha posvätných miest

Kniha posvätných miest

Bartolomé Biogue - Vydavateľstvo Príroda s.r.o. (2015)

Otvoriť Knihu posvätných miest znamená vydať sa po stopách tých najnádhernejších svätých miest, aké je vôbec možné na našej zemi navštíviť. Mnohé z nich sú tu už dlhé stáročia, počas ktorých sa stali nemými svedkami… (viac)

Dokud jsi tady

Dokud jsi tady

Eva Hrašková - NAŠE VOJSKO, s.r.o. (2015)

Životní příběh mladé ženy a láska ve všech jejich podobách: láska k manželovi, k rodině, dětem, a také láska z pohledu muže; láska k penězům, k sexu, k ženám, ale i k sobě samému… Kniha je plná vyznání, která nikdo z… (viac)

Špinuška

Špinuška

Annie M.G.Schmidt - VERBARIUM s. r. o. (2015)

Že kto je to Špinuška? Nuž, najšpinavšie dievčatko na svete. Jej samej to až tak neprekáža, zato veľmi dobre vie, čo si želá mamička: aby sa jej aspoň raz v živote podarilo zostať čistou. Spolu so svojím psíkom sa… (viac)