Knihy

Všetko

Strapatý psík

Strapatý psík

Fekete Csaba - SPN-Mladé letá, s.r.o. (2004)

Veselá rozprávková knižka Strapatý psík prináša deťom zaujímavé rozprávky zo života domácich zvierat na dvore – Strapáčik a jeho kamaráti – kačiatka, mačiatka, sliepočky a kuriatka ale aj vtáčence, ježko, bocian a iné… (viac)

Novoveké Slovensko - Cesta dejinami

Publikácia je pokračovaním čitateľsky veľmi úspešnej knihy Matúša Kučeru, ktorá vyšla v roku 2002 pod názvom Cesta dejinami/Stredoveké Slovensko. Táto publikácia sa venuje našim dejinám od bitky pri Moháči až po… (viac)

Učebnica pre žiadateľa o udelenie vodičského opráv

Súhrn všeobecne záväzných právnych predpisov o premávke na pozemných komunikáciách s komentárom, poskytovanie prvej pomoci, teória jazdy a skúšobné testy. (viac)

Dotyk múzy

Dotyk múzy

Patrick Ann - Roma nakladatelství (2004)

(viac)

Potápění

Potápění

Oyhenart Jean-Michel, Mioulane Patrick - Euromedia Group, k.s. (2005)

Táto kniha je praktická encyklopédia potápania v mori. Je nenahraditeľná pre začiatočníka, ale i pre skúseného potápača. Viac ako 600 fotografií z prirodzeného prostredia ilustruje techniku, základné skúsenosti a… (viac)

Nové obrázky pre najmenších

Nové obrázky pre najmenších

Kolektív - SPN-Mladé letá, s.r.o. (2004)

Obrázky pre najmenších vychádzajú v novom vydaní. Krásna a užitočná kniha pre deti v predškolskom veku v príjemnej mäkčenej väzbe. Zoznamuje ich so základnými vecami a javmi okolo nás, ako sú oblečenie, bývanie, hračky,… (viac)

Kakaová bábovka

Kakaová bábovka

Igor Adamec - SPN-Mladé letá, s.r.o. (2004)

Chcete sa dozvedieť, čo je to novinárska kačica a čo vystrája novinový škriatok? Zaujíma vás, o čom rozprával kolážista Koláčik poštárke a o čom presviedčal fotograf Kapusta kozu? Povedzme aj to, prečo strká krotiteľ… (viac)

Ohromná vec

Ohromná vec

Haštová Mária - SPN-Mladé letá, s.r.o. (2004)

Ľubo je majster odmalička. Vyrastal medzi klincami, kladivami, drôtikmi, kliešťami a inými železami. Všetko musel rozobrať, aby zistil, čo je vo vnútri. Jeho zvedavosť stála rodinu dvanásť budíkov, dve rádiá a jeden… (viac)

Cestovanie v čase

Cestovanie v čase

Kolektív - Vydavateľstvo Motýľ-B.Kocian (2010)

"Cestovanie v čase" nám ponúka priam galaxiu brilantných poviedok, ktoré určite potešia každého milovníka vedeckej fantastiky. (viac)