Knihy

Všetko

Írska láska

Írska láska

autor neuvedený - Slovenský spisovateľ a.s. ()

(viac)

Írsky sen

Írsky sen

Keane John. B. - Slovenský spisovateľ a.s. (2003)

Dej sa odohráva v malej dedinke Dirrabeg a mestečku Trallock, kde železnou rukou kraľuje svojej farnosti kanonik Tett. (viac)

Írske vianočné príbehy

Írske vianočné príbehy

autor neuvedený - Slovenský spisovateľ a.s. (2002)

V čase vianočnom i predvianočnom sa stávajú nezvyčajné veci, ľudské srdcia sa otvárajú, dobro víťazí nad zlom a šľachetní sa dožívajú odmeny. Na vlastnej koži sa o tom môžu presvedčiť starý mládenec so starou dievkou,… (viac)

Čachtická pani

Čachtická pani

Jožo Nižnánsky - IKAR, a.s. (2006)

Legenda o krvavej hradnej pani, ktorá údajne zabíjala mladé panny a kúpala sa v ich krvi. Čím si zachovávala svoj mladý zvhľad. (viac)

Via Mala

Via Mala

autor neuvedený - NAŠE VOJSKO, s.r.o. (2003)

(viac)

Výhľad zo zvonice

Výhľad zo zvonice

Peter Holka - IKAR, a.s. (2001)

Letný dovolenkový príbeh plný tajomstva, zmyselnosti a nečakaných rozuzlení. Odohráva sa na pobreží Jadranského mora, v penzióne, ktorému vládne pôvabná a záhadná pani Niža... (viac)

První světová válka

Publikace bohatě vybavená dobovými fotografiemi a mapkami vychází ke stému výročí vypuknutí 1. světové války. (viac)

Seznam smrti

Seznam smrti

Frederick Forsyth - Euromedia Group, k.s. (2014)

Ve Virginii sídlí agentura TOSA, jejímž úkolem je hledat a zabíjet ty, kteří jsou pro Spojené státy natolik nebezpeční, že se ocitli na takzvaném Seznamu smrti. Právě na něm přibylo nové jméno: terorista přezdívaný… (viac)

Jednoducho neodolateľná

Maddie Moorová potrebuje v živote poriadnu zmenu. V jednej chvíli príde o priateľa (je to jej rozhodnutie) aj o prácu (z tej ju vyhodili). Namiesto sebaľútosti však Maddie odchádza z Los Angeles, aby prevzala dedičstvo… (viac)