Knihy

Všetko

Coffee stories (alebo Deň ako každý iný)

Pavel Sibyla je novinár z týždenníka Trend. Ale konštatovanie, že napísal dobrú knižku nie je prejavom kolegiálnej podpory. Skôr naopak: voči prvotinám človek pristupuje s principiálnou nedôverou. Táto však zaujme už aj… (viac)

Dejepis I - Krok za krokom k maturite

Dejepis I - Krok za krokom k maturite

Marie Sochrová, Alica Virdzeková - Vydavateľstvo FRAGMENT, s.r.o. (2009)

Stredoškoláci, pozor! Neváhajte a siahnite po tejto učebnici, v ktorej je prehľadne zhrnuté stredoškolské učivo z dejepisu. Prvý diel spracúva obdobie od praveku až po stredovek. Populárna doplnková učebnica je… (viac)

Dejepis II - Krok za krokom k maturite

Stredoškoláci, pozor! Neváhajte a siahnite po tejto učebnici, v ktorej je prehľadne zhrnuté stredoškolské učivo z dejepisu. Druhý diel spracúva obdobie novoveku a dejiny novej doby. Populárna doplnková učebnica je… (viac)

Chcem len tvoje dobro

V živote každej ženy sú aj chvíle, o ktorých nerada hovorí, alebo ich dôsledne pochováva kdesi v hlbinách svojej duše. Sú to malé ľudské tragédie, ktoré síce neotrasú svetom, ale istotne ovplyvnia osud a konanie ženy,… (viac)

Túžby

Túžby

Táňa Keleová-Vasilková - IKAR, a.s. (1999)

Lucia je slobodná mamička, ktorú potrestal „život“ za jej nerozvážnosť a naivitu tým, že jej poslal do cesty neseriózneho partnera. Hoci by sa zdalo, že sa nemá z čoho radovať, nie je to tak. Mráčky na oblohe rozháňa… (viac)

Záhir

Záhir

Paulo Coelho - IKAR, a.s. (2008)

Známy spisovateľ, ktorý rovnako ako Paulo Coelho píše o spiritualite a tiež prešiel Cestu svätého Jakuba, zistí, že jeho manželka, vojnová korešpondentka, zmizla nevedno kam. Pri jej hľadaní musí prejsť mnohými cestami… (viac)

Calumet City

Calumet City

Charlie Newton - IKAR, a.s. (2009)

Niektoré knihy si čitateľa získavajú postupne – Calumet City ho už na prvých stránkach strhne do víru udalostí. Je jasné, že sa tu niečo deje a že ďalej sa bude diať ešte viac. A kniha očakávania nesklame. Graduje ako… (viac)

Záhada jeruzalémského pokladu

Záhada jeruzalémského pokladu

Sean Kingsley - Mladá Fronta, a.s. (2009)

V roce 70 n. l. římský císař Vespasianus a jeho syn Titus vyplenili velkolepý chrám v Jeruzalémě a zmocnili se ohromného bohatství. Díky pohádkovému množství zlata, které se stalo jejich kořistí, mohli zkonsolidovat… (viac)

Jen ve tvém náručí - 2. vydání

Jen ve tvém náručí - 2. vydání

Lisa Kleypasová - Nakladatelství DOMINO, s.r.o. (2009)

Krásná a obletovaná rusovláska Lysette se ocitá na pokraji zoufalství, neboť se má provdat za neurvalého muže, kterého z celého srdce nenávidí. A protože nesouhlasí s názorem své matky, že údělem ženy je tiše trpět,… (viac)

Najväčší zločinci nedávnej minulosti aj súčasnosti

Fascinujúci prienik do myslenia päťdesiatich najslávnejších zločincov, známych z pomerne nedávnej minulosti aj zo súčasnosti! Osudy zločincov všetkých kategórií: bezohľadných lupičov (génius zločinu (Anthony „Tučniak“… (viac)