Knihy

Všetko

Zdravý chrbát

Zdravý chrbát

Kim Davies - Vydavateľstvo Slovart s.r.o. (2009)

Cviky na chrbát bez bolestí Bolesť chrbta je dnes rozšírený problém, ktorý trápi nielen ľudí so sedavým zamestnaním. Chrbát je komplexný jedinečný útvar, ktorý pozostáva z pevných kostí, silných svalov, pružných väzov… (viac)

Džúsy a koktaily

Džúsy a koktaily

Stevan Paul - Vydavateľstvo Slovart s.r.o. (2009)

Perfektné nápoje z ovocia a zeleniny Koktailom patrí svet a sú veľmi populárne u všetkých generácií. Deti milujú ich ovocné chute, tínedžeri ich považujú za moderné a dospelí oceňujú ich výživovú hodnotu, rýchlosť… (viac)

Dinosaury - nakresli . zotri . zabav sa s 25 magnetmi

Vďaka tejto hravej knižke sa oboznámiš s pradávnym svetom dinosaurov. Na stranách označených symbolom fixky si môžeš krok za krokom obkresľovať načrtnuté obrázky a potom si vytvoríš vlastné. Obrázky ľahko zotrieš a… (viac)

Pri mori - nakresli . zotri . zabav sa s 25 magnetmi

Vďaka tejto hravej knižke sa oboznámiš s úžasným životom v mori a pri mori. Na stranách označených symbolom fixky si môžeš krok za krokom obkresľovať načrtnuté obrázky a potom si vytvoríš vlastné. Obrázky ľahko zotrieš… (viac)

Veľká kniha – Divokí piráti

Veľká kniha – Divokí piráti

John Malam - Vydavateľstvo FRAGMENT, s.r.o. (2009)

Na palubu, morskí vlci! Zažite divoké dobrodružstvá s pirátmi, ktorí vládli siedmim moriam. Plavte sa na galére ako mocný korzár alebo otrok pripútaný k veslu okovami. Zmocnite sa dávno ukoristených pokladov, ukrytých… (viac)

100 nej - Sto nejvýznamnějších knih světové historie

Výběry knih, jež ovlivnily lidstvo podstatněji než jiné, jsou vydávány po celém světě a všude jsou čtenářsky velmi úspěšné. U nás vychází podobný "žebříček" vůbec poprvé. Jeho záběr je nebývale široký - napříč časem a… (viac)

Bestiář

Bestiář

Robert Masello - BB/art, s.r.o. (2009)

Starobylá kniha uvrhne na svět kletbu. Rukopis, jehož iluminace zobrazují bájná stvoření, která se podle legend kdysi procházela zahradami ráje; kniha, jež byla po staletí předávána z generace na generaci v jedné z… (viac)

Intimní slasti a strasti

Intimní slasti a strasti

Radim Uzel - Euromedia Group, k.s. (2009)

Vážná i humorná, běžná i kuriózní pojednání o sexu, lásce a reprodukci, o sexualitě dnešní mladé generace i pohlavní aktivitě našich babiček a dědečků. Přední český sexuolog lehkým perem a s notnou dávkou vtipu uvádí v… (viac)

Memento mori

Memento mori

Kolektív - Nakladatelství Triton (2009)

Antologie z cyklu Fantastická historie Editor: Ondřej Jireš Tehdy se středověk prolínal s nástupem novověku - inkvizice vedla procesy s čarodějnicemi, vznikl pražský orloj, u Moháče se střetly armády dvou náboženství,… (viac)

Láska na druhý pokus

Atraktívna učiteľka Hanka, matka dvoch dcér, sa ocitne v nemocnici. Spočiatku dlho pátra v pamäti, kým si pospomína, ako a prečo sa ta dostala. Pred očami čitateľov sa odvíja príbeh plný lásky, sklamania i dramatických… (viac)