Knihy

Životná pomoc, psychológia

Tajemství života - Moderní věda a pradávná moudrost

Existuje smysl života? - Byl vesmír stvořen? - Je život spravedlivý? - Co dokáže naše mysl? - Kam vede materiální rozvoj? - Jak bojovat s chudobou? - Jak si udržet zdraví? - Jak čelit ekonomickým krizím? - Jak řešit… (viac)

Partnerské vzťahy: Nádherné výšiny, ale aj údolie sĺz...

Máte problémy s partnerskými vzťahmi? Ak áno, tak táto komplexná a moderná príručka zameraná na partnerské vzťahy je kniha pre vás. Koľkými slovami sa dá vyjadriť skutočný pocit lásky? Presne toľkými, koľkými sa dá… (viac)

Môj boj proti neviditeľnému nepriateľovi

Môj boj proti neviditeľnému nepriateľovi

Marián Červeník - OZ pre rómske deti a mládež - Ježiš Kristus žije (2014)

Táto kniha rozpráva môj životný príbeh. Je svedectvom o tom, že viditeľný materiálny svet nie je tým jediným, čo ovplyvňuje život človeka. Na vlastnú kožu som sa presvedčil o tom, že niktoré ľudské problémy nie sú… (viac)

Ako dosiahnuť to, čo chcete

Ako dosiahnuť to, čo chcete

Herb Cohen - Vydavateľstvo Príroda s.r.o. (2014)

Je to večná dilema. Ako presvedčiť iných, aby chceli to isté, čo vy? Nuž áno. Svet je jeden obrovský rokovací stôl a či sa vám to páči, alebo nie, vy za ním sedíte tiež. Pri každom vašom kontakte s inými ľuďmi dochádza… (viac)

Ako si získavať priateľov a pôsobiť na ľudí - 3. vydanie

* Šesť spôsobov, ako sa stať obľúbeným * Deväť spôsobov, ako bez odporu zmeniť ľudí bez toho, aby sme ich urazili * Dvanásť spôsobov, ako si získať iných na svoju stranu Dale Carnegie ponúka vo svojich knihách, ktoré… (viac)

365 způsobů jak zlepšit svůj život - Jednoduché techniky na každý den

Pro každý den v roce vám tato kniha přinese techniku nebo nápad, jak vylepšit svůj život a splnit si svá přání. Spojte se se svým duchovním já a nechte svou pozitivní energii růst - budete se moci snadno prosadit,… (viac)

Pravidla úspěchu

Pravidla úspěchu

Hellinger Bert - MAITREA - Dům osobního rozvoje (2013)

Publikace obsahuje překlad tří autorových knih z řady Pravidla úspěchu, nazvaných Úspěchy v životě – úspěchy v povolání, Příběhy o úspěchu v podnikání a povolání a Rady pro podnikání. Texty v této knize jsou z velké… (viac)

Podvody na talíři. Jak nás obelhávají potravinářské koncerny

Thilo Bode, který patří k nejcitovanějším a zároveň nejobávanějším kritikům kvality potravin a potra­vinářského průmyslu, ve své kni­ze, které se v Německu prodalo přes 150 000 výtisků a která měla mimořádný ohlas… (viac)

Úspech si TY alebo niekoľko rád podľa Dala Carnegieho - 3. vydanie

ÚSPECH SI TY alebo niekoľko nezištných rád podľa Dala Carnegieho ako sa stať obľúbený a bohatý Knihy Dala Carnegieho oslovujú ľudí na celom svete už celé storočie a sú stále aktuálne. Všetky jeho motivačné knihy sa… (viac)

Machiavelli pro mámy

Machiavelli pro mámy

Suzanne Evansová - Euromedia Group, k.s. (2014)

Inspirativní kniha o poměrně netradičním způsobu výchovy. Autorka, upracovaná matka čtyř dětí, se jednoho dne rozhodne, že už má dost hlučných neposlušných potomků, a v zoufalství vyhledá pomoc u italského filozofa… (viac)