Knihy

Zdravý spôsob života

Detoxikácia tela - Cesta ku zdraviu

Detoxikácia tela - Cesta ku zdraviu

David Frej - Vydavateľstvo Príroda s.r.o. (2014)

V histórii ľudstva nie je detoxikácia ničím neznámym. Na rozdiel od minulosti sa dnes stáva podstatnou súčasťou prevencie a liečby chronických chorôb. V súčasnosti narastá počet ľudí trpiacich na srdcovo-cievne choroby,… (viac)

Ako si získavať priateľov a pôsobiť na ľudí - 3. vydanie

* Šesť spôsobov, ako sa stať obľúbeným * Deväť spôsobov, ako bez odporu zmeniť ľudí bez toho, aby sme ich urazili * Dvanásť spôsobov, ako si získať iných na svoju stranu Dale Carnegie ponúka vo svojich knihách, ktoré… (viac)

Čo vám chýba, keď ... Praktický domáci lekár

Na stránkach tejto knihy zistíte, aké vitamíny, minerály a stopové prvky potrebujete na zvládnutie choroby alebo zdravotného problému alebo ako si môžete posilniť organizmus. Zrozumiteľne je v nej uvedených viac ako… (viac)

Liečivá sila antioxidantov

Liečivá sila antioxidantov

Ivana Baranovičová, Tatiana Kimáková - Vydavateľstvo Príroda s.r.o. (2014)

Aj vy si kladiete otázku, prečo mnohí ľudia zomierajú predčasne, na choroby, ktorým sa dá predísť? Za zvyšovanie rizika civilizačných chorôb a predčasné starnutie si neraz môžeme my sami spôsobom života, aký vedieme. … (viac)

Živá strava

Živá strava

Kristine Nolfi - Eko - Konzult , RNDr. Ján Bienik CSc. (2014)

Liečenie čerstvou stravou Živá strava nie je novinkou. Naopak, po celé tisícročia bola jedinou potravou ľudstva. Keď živá strava zmizla a na jej miesto nastúpila varená strava, viedla k vytvoreniu spoločnosti s… (viac)

Čo jesť, keď... Praktický domáci lekár - 2. vydanie

Staroveká múdrosť hovorí, že stravou môžeme ovplyvniť to, ako sa cítime fyzicky, duchovne i intelektuálne. Autorka tejto knihy vychádza z myšlienky, že chorobám treba najskôr predchádzať, a až potom ich liečiť.… (viac)

Malá kniha štíhlosti

Malá kniha štíhlosti

Lauren Slayton - NOXI, spol. s r.o. (2014)

Malá kniha štíhlosti poskytne know-how a všetky veci, ktoré treba spraviť, keď sa chystáte do plaviek, aby vám pomohla žiť svoj život štíhlo šťastne až do smrti. Expertka na výživu a zakladateľka Foodtrainers Lauren… (viac)

Tréning väzňa

Tréning väzňa

Paul "Coach" Wade - Vydavateľstvo Zelený Kocúr s.r.o. (2013)

V čom spočíva sila a tajomstvo knihy Tréning väzňa? Tréning väzňa je technika cvikov s váhou vlastného tela, ktoré nám predstavuje autor Paul “Coach” Wade vo svojej knihe s pôvodným anglickým názvom Convict Conditioning… (viac)

Severské fitness - severská chůze/Nordic Walking

Severské fitness - severská chůze/Nordic Walking

Kolektív - Nakladatelství Olympia, a.s (2011)

Hůlky do ruky a jde se na to! Začněte i vy pěstovat nordic walking, dynamickou chůzi s hůlkami a její varianty! Spálíte velké množství kalorií, budete se cítit fit a nenásilně, ale účinně získáte dokonalou postavu.… (viac)

Schudla som 45 kg za 1 rok

Schudla som 45 kg za 1 rok

Whitney Holcombe - Vydavateľstvo FRAGMENT, s.r.o. (2014)

Snažíte sa schudnúť? Tak tentoraz naozaj schudnite! Zabudnite na zázračné pilulky, spoľahlivo fungujúce diéty a iné "zaručené" metódy! Autorka knihy trpela silnou obezitou. Život však vzala pevne do svojich rúk a za… (viac)