Knihy

Zdravie starostlivost o telo

Skoncujte s cukrovkou

Skoncujte s cukrovkou

Joel Fuhrman - Vydavateľstvo Príroda s.r.o. (2014)

Načo CUKROVKU NEUSTÁLE KONTROLOVAŤ, keď sa jej môžete JEDNODUCHO ZBAVIŤ? To všetko vďaka nášmu plánu zdravej výživy, ktorý sa úspešne používa nielen pri prevencii, ale aj pri liečbe cukrovky. Aby ste sa z nej totiž… (viac)

Ako prežiť dobu jedovú

Ako prežiť dobu jedovú

Anna Strunecká - Vydavateľstvo Príroda s.r.o. (2014)

Táto knižka je užitočným sprievodcom pre každého, kto nečaká na čarovnú pilulku, ale berie zodpovednosť za svoje zdravie predovšetkým do vlastných rúk. Autorka bestsellerov o dobe jedovej, prof. RNDr. Anna Strunecká,… (viac)

Zdravie z prírodnej lekárne - Domáci lekár

Kniha je v podstate domácim lekárom, z ktorej môžete denne čerpať informácie o viac ako 200 ochoreniach, ktoré sú zoradené podľa abecedy, ako aj o prírodných liečivách (receptoch), ktorými sa môžete liečiť. • Kniha… (viac)

Dotyk lieči telo, úsmev dušu

Dotyk lieči telo, úsmev dušu

Jarmila Mandžuková - Vydavateľstvo Príroda s.r.o. (2014)

Bez zdravého ducha niet zdravého tela – o tom už hádam netreba nikoho presviedčať. Z tohto poznania vychádza autorka bestselleru Myslenie uzdravuje Jarmila Mandžuková, ktorá vám vo svojej novej knihe ponúka cenné… (viac)

Potraviny a výživa I, 3. vydanie

Učebnica, ktorá rozpracováva učivo o jednotlivých potravinách a ich zložení, akosti a použití. Vysvetlené sú pojmy energetická, biologická, výživová hodnota potravín, rozpracované sú základné pravidlá hygieny so… (viac)