Knihy

Lexikóny, encyklopédie

Nová detská encyklopédia, 2.vyd.

Kedy? Kde? Čo? Prečo? Nová detská encyklopédia obsahuje odpovede na rôzne otázky, ktoré deti tak rady dávajú. Od obrovských galaxií po mikroskopické baktérie a od ľudských buniek po dávne civilizácie – to sú kľúčové… (viac)

Numizmatický katalóg československýcha slovensých mincí 1918- 2014( nov.vyd.)

Druhé doplnené vydanie numizmatického katalógu československých a slovenských mincí 1918 - 2014. (viac)

Encyklopedie léčivých hub

Encyklopedie léčivých hub

Radomír Socha, Alexandr Jegorov - Nakladatelství ACADEMIA (2014)

Naše dosud nejobsáhlejší kniha o léčivých houbách je určena zejména pro studenty přírodních věd a farmakologie, ale také pro všechny milovníky přírody, praktické houbaře a zájemce o léčbu a prevenci chorob pomocí… (viac)

Tatranské naj ...

Tatranské naj ...

Lučanský Milan - Lučanský Milan-Vydavateľstvo TATRYA (2014)

Tatry rozprestierajúce sa na území Slovenskej a Poľskej republiky predstavujú jedinečný horský masív. Mnohí ich považujú za najkrajšie nezaľadnené pohoria sveta. Návštevníci Tatier radi upriamujú svoju pozornosť ku… (viac)

Biblické postavy

Biblické postavy

Stephen Motyer - Euromedia Group, k.s. (2014)

Kniha Kdo je kdo v Bibli představuje stovky hlavních postav, jejichž jména se vyskytují ve Starém i Novém zákoně. Pro přehlednost a lepší orientaci jsou postavy řazeny podle témat a souvislostí, například dvanáct… (viac)

Stopy živočíchov

Stopy živočíchov

autor neuvedený - Svojtka & Co. vydavateľstvo s.r.o (2014)

Odborne vybraný súbor predstavuje všetky druhy stôp živočíchov, ktoré môžete na svojich vychádzkach prírodou objaviť. (viac)

Základy jachtingu

Základy jachtingu

Steve Sleight - Vydavateľstvo Slovart s.r.o. (2014)

Jedinečná príručka pre všetkých jachtárov s praktickými radami, ako viesť bezpečne svoju loď na mori. Skúsený námorník a lektor jachtingu Steve Sleight v nej zhromaždil základné postupy a techniky, bez ktorých sa žiadny… (viac)

Zviera, 2.vyd.

Zviera, 2.vyd.

Kolektív - IKAR, a.s. (2014)

Zviera je jedinečný encyklopedický sprievodca svetom živočíchov od najväčšieho cicavca po najmenšieho bezstavovca. Ich rozmanitosť a krásu približuje kvalitnými fotografiami, aktuálnym odborným textom a nápaditým… (viac)

Cesta okolo sveta

Cesta okolo sveta

Kolektív - Vydavateľstvo Slovart s.r.o. (2014)

Okolo sveta je unikátna obrazová encyklopédia so 75 plnofarebnými mapami, ktoré ukazujú, kde na svete sú najvyššie budovy, najdlhšie rieky, najnebezpečnejšie zemetrasenia alebo kde nájdete zvieratá, ktoré svetielkujú.… (viac)

Nejlepší piva světa

Nejlepší piva světa

Ben McFarland - Reader´s Digest Výber Slovensko, s.r.o. (-0001)

Lidé na celém světě pijí pivo již déle než 10 000 let, ale nikdy nebyl tento lahodný nápoj tak rozšířený a oblíbený jako dnes. Od Portlandu přes Prahu a Mnichov po Tokio a Melbourne zní stále hlasitěji hovory o dobrém… (viac)