Knihy

Kuchyňa, domácnosť, záhrada

Kúpeľňa na jednotku

Kúpeľňa na jednotku

Erika Kuhnová - Jaga Group s.r.o (2006)

Ak dnes plánujete novú kúpeľňu, máte naozaj o čom premýšľať. Dať si do nej obyčajnú vaňu len s ručnou sprchou, klasické umývadlo, jednoduchú pákovú batériu a "kombi WC" je rovnaké, ako pred tridsiatimi rokmi plánovať… (viac)

Moderné fasády

Moderné fasády

Andrew Watts - Jaga Group s.r.o (2007)

Kniha Moderné fasády je prekladom z anglického originálu. Autor knihy Andrew Watts má dvadsaťročné skúsenosti ako architekt špecializujúci sa na fasády v medzinárodných projektoch, v ktorých sa uplatňujú rozličné… (viac)

Pohľady do interiéru

Pohľady do interiéru

Marína Ungerová - Jaga Group s.r.o (2007)

Publikácia Pohľady do interiéru sa ľahkým a pútavým štýlom podrobne venuje najdôležitejším častiam domu – kuchyni, kúpeľni, obývačke a spálni. Kniha nemá byť iba sprievodcom po byte. Kladie si za cieľ „vychovať“… (viac)

Skvelá gazdinka

Skvelá gazdinka

Anthea Turnerová - Vydavateľstvo Príroda s.r.o. (2014)

Domov by mal byť miestom, kam sa rady vraciate z dnešného uponáhľaného sveta. Nie všetky ženy dnes majú čas a energiu na to, aby domov pôsobil čo najpríjemnejšie. Ak však budete dodržiavať autorkine rady, veľmi… (viac)

Top kuchyňa /7/

Top kuchyňa /7/

Kolektív - UV GROUP, s.r.o. (2013)

TOP kuchyňa 2013 prináša mnoho zaujímavých noviniek a konceptov od svetoznámych výrobcov kuchynského nábytku. Snahou bolo pripraviť aj na prelome rokov 2013/2014 výber toho najlepšieho, najkrajšieho a najkvalitnejšieho,… (viac)

Top stavebné materiály, služby, technológie jeseň 2014

V tejto publikácii sa venujeme problematike komplexnej obnovy bytových domov. Je to celoslovenský problém, pretože prevažne sídliská budované v šesťdesiatych rokoch potrebujú komplexnú obnovu. K tomuto procesu… (viac)

Milujeme cestoviny

Milujeme cestoviny

Academia Barilla - Vydavateľstvo Slovart s.r.o. (2014)

Cestoviny od špagiet s paradajkovou omáčkou po lahodné zapekané cannelloni či gnocchi s rukolovým pestom lámu všetky svetové rekordy v chuti a kreativite a stali sa súčasťou životného štýlu ďaleko za hranicami Talianska… (viac)

Kuře pokaždé jinak

Kuře pokaždé jinak

autor neuvedený - Reader´s Digest Výber Slovensko, s.r.o. (2012)

Kuřecí maso má mnoho předností: je levné, vysoce výživné a úžasně univerzální, hodí se k pečení vaření, dušení i smažení. V této knize najdete velké množství receptů na složitější i jednoduché pokrmy, z nichž si vybere… (viac)

Opravit dům? To zvládneš!

Opravit dům? To zvládneš!

Kolektív - Jan Vašut, s.r.o. (2015)

"Jak ušetřit zateplením domu od sklepa po střechu? Starší domy mohou díky dobrému zateplení snížit svou spotřebu tepla více než o polovinu. Na čem tady záleží především – materiály a postupy.Jak izolovat dům proti… (viac)