Knihy

Hobby ženy

Papierové lietadlá – DaVINCI 41

Z dielne DaVINCI 41 Príručka vás oboznámi s materiálmi a technikou skladania, ktoré budete potrebovať pri práci. Publikáciu odporúčame rodičom, či materským školám. Skladanie a hádzanie papierových lietadiel rozvíja… (viac)

Šperky pre malé i veľké slečny - DaVINCI 37

Z dielne DaVINCI 37 Príručka vás oboznámi s materiálmi, pomôckami a so základnými zručnosťami, ktoré budete potrebovať pri práci. A potom sa už nechajte inšpirovať priloženými vzormi. (viac)

Obľúbené zvieratká z korálikov - DaVINCI

Ako si z korálikov vyrobiť korytnačku, bociana, či morského koníka. Podľa podrobného opisu a návodu na navliekanie sa dajú zvieratká ľahko zhotoviť. Príručka vás oboznámi s materiálmi, pomôckami a so základnými… (viac)

Drátování

Drátování

Lubomír Dunaj - Dunaj Lubomír (2009)

V úvodu knihy autor seznamuje s historií drátenictví a jeho renesancí v současnosti. Uvádí přehled materiálů, nářadí a pomůcek, potřebných pro drátování. Rozsáhlá kapitola se zabývá jednotlivými drátenickými prvky a… (viac)

Zvieratká a figúrky z brmbolcov – DaVINCI 33

Z dielne DaVINCI 33 Príručka vás oboznámi s materiálmi, pomôckami a so základnými zručnosťami, ktoré budete potrebovať pri práci. A potom sa už nechajte inšpirovať a vytvorte veselé zvieratká pre priateľov, blízkych,… (viac)

Figúrky z mušlí, kamienkov a plodov – DaVINCI 34

Z dielne DaVINCI 34 Príručka vás oboznámi s materiálmi, pomôckami a so základnými zručnosťami, ktoré budete potrebovať pri práci. A potom sa už nechajte inšpirovať a spolu so svojimi deťmi vytvorte veselé figúrky, či… (viac)

Motívy na sklo v štýle Tiffany – DaVINCI 1

Z dielne DaVINCI 1 Príručka vás oboznámi s materiálmi, pomôckami a so základnými zručnosťami, ktoré budete potrebovať pri práci. A potom sa už nechajte inšpirovať priloženými vzormi, ktoré si podľa potreby môžete… (viac)

Vianočné ozdoby z papiera – DaVINCI 2

Z dielne DaVINCI 2 Príručka vás oboznámi s materiálmi, pomôckami a so základnými zručnosťami, ktoré budete potrebovať pri práci. A potom sa už nechajte inšpirovať priloženými vzormi, ktoré si podľa potreby môžete… (viac)

Servítková technika – DaVINCI 3

Z dielne DaVINCI 3 Príručka vás oboznámi s materiálmi, pomôckami a so základnými zručnosťami, ktoré budete potrebovať pri práci. A potom sa už nechajte inšpirovať... (viac)

Zvieratká z korálikov – DaVINCI 4

Z dielne DaVINCI 4 Príručka vás oboznámi s materiálmi, pomôckami a so základnými zručnosťami, ktoré budete potrebovať pri práci. A potom sa už nechajte inšpirovať... (viac)