Knihy

Hobby deti

Minecraft -  základná príručka

Minecraft - základná príručka

Mojang - Egmont ČR, spol. s r.o. (2014)

Ste sami v tajomnom novom svete plnom skrytých nebezpečenstiev. Máte len minúty na to, aby ste našli potravu a úkryt, kým padne tma a pôjdu po vás príšery. Čo urobíte? Oficiálna Základná príručka hry Minecraft vám môže… (viac)

Kreslíme dinosaury

Kreslíme dinosaury

Steve Beaumont - Nakladatelství Junior, s. r. o. (2014)

Krok za krokom k dokonalej kresbe S pomocou tejto skvelej knihy sa naučíte kresliť 18 úžasných dinosaurov, medzi nimi nechýbajú dlhokrkí obri, ako bol diplodok, ozbrojenci ako stegosaurus a samozrejme ani kráľ všetkých… (viac)

Odviaž sa! - Môj bláznivý zápisník

Upozornenie: Keď sa začítaš do tohto zápisníka, možno sa zašpiníš farbou alebo niečím iným. Možno zmokneš. Možno urobíš rozhodnutia, o ktorých v podstate pochybuješ. Možno ti bude ľúto za perfektným stavom zápisníka, v… (viac)

Ako sa kreslia zvieratá

Ako sa kreslia zvieratá

Peter Gray - Nakladatelství Junior, s. r. o. (2014)

Krok za krokom k dokonalej kresbe Podrobný sprievodca kreslením pre všetkých mladých umelcov! Táto kniha vás krok za krokom naučí nakresliť akékoľvek zviera - od levov cez motýle až ku koňom a delfínom. Je plná… (viac)

Urob si! Papierové skladačky a pozdravy

Urob si! Papierové skladačky a pozdravy Papier je ľahko dostupný materiál a určite ho nájdeš aj doma. Podľa nenáročných návodov v tejto knižke si z neho vyčaríš plávajúce lode, domčeky so záhradkami, listnaté stromy,… (viac)

Vymodeluj si sladkosti a nábytok pre bábiky

Podľa nenáročných návodov v tejto knižke si z plastelíny vymodeluješ všelijaké sladkosti aj nábytok pre bábiky. Použité techniky sú veľmi jednoduché a zvládne ich každý. Je až neuveriteľné, čo všetko sa dá vymodelovať… (viac)

Papierové bábky a zvieratká

Urob si! Papierové bábky a zvieratká Papier je ľahko dostupný materiál a určite ho nájdeš aj doma. Podľa nenáročných návodov v tejto knižke si z neho vyčaríš rozličné zvieratká žijúce na farme, ale aj papierové maňušky… (viac)

Voňavé Vianoce

Voňavé Vianoce

autor neuvedený - Svojtka & Co. vydavateľstvo s.r.o (2014)

Dolepuj, vyfarbuj – vianočné pečivo, ozdobný veniec, reťaz zo snehuliakov, vianočné darčeky, zdobenie vianočného stromčeka, korčuľovanie a stavanie snehuliaka, zimnú krajinu, hojdacieho koníka a množstvo ďalších… (viac)

Gumičkovanie- 25 fantastických návodov a tipov RAINBOW LOOM

V tejto knižke nájdete jedinečné návody na pletenie z farebných gumičiek! Čaká vás dvadsaťpäť návodov, ktoré vás naučia, ako na plastových krosienkach z gumičiek upliesť náramky, kľúčenky, prívesky a dokonca aj funkčný… (viac)

Minecraft -  príručka Redstone

Minecraft - príručka Redstone

Mojang - Egmont ČR, spol. s r.o. (2014)

(viac)