Knihy

Ezoterika, duchovné náuky

Hledej ve svém nitru. Nečekaná cesta k dosažení úspěchu, štěstí (a světového míru)

Chade-Meng Tan, jeden z prvních inženýrů firmy Google, ve svém díle Hledej ve svém nitru spojil prastarou praxi meditace bdělosti s moderním oborem emoční inteligence. Jeho zábavná a přínosná kniha je napsána jasně a… (viac)

Horoskopy 2015

Horoskopy 2015

Olga Krumlovská - Brána, a.s. (2014)

PhDr. Olga Krumlovská přichází opět se svými horoskopy, které se staly do určité míry tradicí. Stejně jako v předešlých publikacích, i zde třídí jednotlivé předpovědi na rok 2015 podle dekanů – to znamená, že základních… (viac)

Biblické postavy

Biblické postavy

Stephen Motyer - IKAR, a.s. (2014)

Dávid a Goliáš, Salome, Ezechiáš, Jezabel, Rebeka, Mária, Herodes, Kajfáš... Príbehy Starého a Nového zákona sa hemžia stovkami postáv a postavičiek. Zisti, kto je kto, a spoznaj osudy takmer päťsto najznámejších postáv… (viac)

Egopriestor

Egopriestor

Igor Nopp - Ok4you.s.r.o (2014)

Kolekcia päťdesiatich krátkych samostatných útvarov - informácií, príbehov, besied a správ o fungovaní egopriestoru a o fungovaní priestoru bytostí Univerza. Väčšina z nich sú odpoveďou, reakciou na otázky z besied po… (viac)

My, ľudské bytosti

My, ľudské bytosti

Igor Nopp - Ok4you.s.r.o (2012)

Slovenský autor predkladá svojské názory na zmysel a pôvod ľudského života, na náš duchovný vývoj, na človeka ako komplexnú fyzicko-duchovnú bytosť. "Duša je dočasne zmutovaná, adaptovaná bytosť Univerza v ľudskom tele,… (viac)

Hrdina

Hrdina

Rhonda Byrne - IKAR, a.s. (2014)

HRDINA, najnovší a doteraz najvýznamnejší projekt Rhondy Byrneovej, tvorkyne svetovo najpredávanejšieho filmu a knihy The Secret, Tajomstvo, ktorý vám zmení svet. OD NULY K HRDINOVI... MAPA VEDÚCA K BOHATÉMU ŽIVOTU… (viac)

Môj boj proti neviditeľnému nepriateľovi

Môj boj proti neviditeľnému nepriateľovi

Marián Červeník - OZ pre rómske deti a mládež - Ježiš Kristus žije (2014)

Táto kniha rozpráva môj životný príbeh. Je svedectvom o tom, že viditeľný materiálny svet nie je tým jediným, čo ovplyvňuje život človeka. Na vlastnú kožu som sa presvedčil o tom, že niktoré ľudské problémy nie sú… (viac)

Ako dosiahnuť to, čo chcete

Ako dosiahnuť to, čo chcete

Herb Cohen - Vydavateľstvo Príroda s.r.o. (2014)

Je to večná dilema. Ako presvedčiť iných, aby chceli to isté, čo vy? Nuž áno. Svet je jeden obrovský rokovací stôl a či sa vám to páči, alebo nie, vy za ním sedíte tiež. Pri každom vašom kontakte s inými ľuďmi dochádza… (viac)

2012 a dál...

2012 a dál...

Aladin Zbyněk Kostrhun - Zbyněk Aladin Kostrhun (2014)

Upozornit na něco množství lidí znamená pomoci zdravému lidskému rozumu najít stopu. GOTTHOLD EPHRAIM LESSING (1729 – 1781), FILOSOF, KRITIK, BÁSNÍK, SPISOVATEL Aladin se třináct let profesionálně zabývá prací s… (viac)

Metoda montessori a jak ji učit doma

Světově uznávaná metoda vzdělávání založená na porozumění dítěti je nyní dostupná také všem rodičům. Autorka se věnuje jejímu uplatnění v předškolním věku a nabízí praktická cvičení v oblastech běžného života, senzoriky… (viac)