Knihy

Erotika, sex

Odstíny vášně - Temná vášeň

Odstíny vášně - Temná vášeň

Loreen Inka Minden - Moravská Bastei MOBA, s.r.o. (2014)

Sedmadvacetiletá Mia Ferrisová, americká designérka, dostává vynikající pracovní nabídku. Z Kalifornie se vydává do daleké Anglie, aniž by tušila, že ji čeká speciální úkol. Jejím zákazníkem je nejvyhledávanější a… (viac)

Jedine s ním

Jedine s ním

Lisa Renee Jonesová - IKAR, a.s. (2014)

Charizmatický búrlivák Chris Merit si celkom podmanil Sarinu dušu. Drží ju vo svojej moci a ona sa mu bezvýhradne poddáva. Kvôli nemu podstúpi hocijaké riziko. Ochotne vyhovie všetkým jeho tajným erotickým túžbam, hoci… (viac)

Manželský omyl

Carina Conteová sa ešte ako dospievajúce dievča doma v Taliansku zaľúbi do Maxa Greya, najlepšieho priateľa svojho brata Michaela. Po skončení štúdií prichádza do Ameriky, aby začala pracovať v Michaelovom novom podniku… (viac)

Tento muž

Tento muž

Jodi Ellen Malpasová - IKAR, a.s. (2014)

Vitajte v zmyselnom svete TOHTO MUŽA Keď mladá bytová architektka Ava O’Sheaová prijme pracovnú ponuku, netuší, čo ju v luxusnom hoteli s názvom Zámok čaká. Najskôr bežná konzultácia s nafúkaným, nudným vidieckym… (viac)

Mystický sex od A do Z

Mystický sex od A do Z

autor neuvedený - Metafora, s.r.o. (2012)

Nová kniha z oblíbené série „od A do Z“ Ilustrovaný průvodce sexuální spiritualitou Východu i Západu. Milostná inspirace, meditace, nejstarší mysterium… Toto pradávné umění se začalo rozvíjet už v nejstarších kulturách,… (viac)

Ak ostaneš

Ak ostaneš

Courtney Coleová - IKAR, a.s. (2014)

Dvadsaťštyriročný Pax je rozmaznaný potetovaný chalan bez štipky zodpovednosti. S obľubou vyhľadáva spoločnosť pochybných žien, zvyčajne otupený drogami a alkoholom. Dievčatá zo špinavých barov ochotne vyhovejú všetkým… (viac)

London Road

London Road

Samantha Youngová - IKAR, a.s. (2014)

Johanna Walkerová nikdy nemyslela na seba. Nastal čas dopriať si kúsok šťastia. Johannu vníma okolie ako vypočítavú zlatokopku, ktorá sa ochotne vrhá do postele majetným chlapom a necháva sa vydržiavať. Vlastná matka… (viac)

Sex bez zábran - Erotické představy ve věku internetu

Nancy Friday patří k nejkontroverznějším postavám sexuální revoluce. Její kniha My Secret Garden (česky Moje tajemná zahrada, 1998) z roku 1973 se stala bestselerem. V Sexu bez zábran se věnuje tabuizovaným erotickým… (viac)

Dohodnuté manželstvo

Majiteľka kníhkupectva Alexa Maria McKenzieová chce zachrániť rodinné sídlo, a preto sa musí čo najrýchlejšie vydať. Láska ju však akosi obchádza. Ale ani vo sne si nepredstavovala, že jej osud privedie do cesty brata… (viac)

Dublin Street

Dublin Street

Samantha Youngová - IKAR, a.s. (2013)

Jocelyn Butlerová sa roky skrývala pred vlastnou minulosťou. Teraz nastal čas odhaliť pred svetom trpké tajomstvá. Joss, ako ju všetci familiárne volajú, sa rozhodne ujsť pred spomienkami na tragické udalosti a… (viac)